M’12                        

Seldin Adderley M’13

William Aikman B’65           

Carlos Alban B’03 M’13

Aidan Albano-Bachtell B’13

David Allie B’77/M’94           

Elza & Marie Allen B’67

Christian Anderson M’13

Elisabeth Anderson M’13

John Armstrong B’88

Jay & Cathy Asher M’87/M’88

Alex Bakalet B’69

Phil Baker M’95

James Barnard M’13

Leo Bedard M’69

Ken Bender-

Patrick Benson B’08

Kyle Berens M’13

Melisa Blankestyn M’04

Phillip Blycker M’66

Crystal Bonner M’13

Rita Borkowski M’10

Ernest Boyd M’77

Lindsey Boyette B’07

Kenton Brace B’07/M’12

Aaron Bright M’13

Hartley Brown M’62

Matthew Buhl M’12

Ethan Bulak M’13

Felicia Burkovskiy M’12

Ashley & Ben Byersdorfer Master’11

William Calkins B’46

Kathryn Cargill M’85

Chris Carney-

Barbara Carroll B’10

Ruth Cavanaugh B’69/M’13

Matthew Chesner M’12

Jeannie Choi M’13

Eric Clauder M’13

James Clark M’55

Adell Claypool M’62

Kalimba Coates B’10

Carla Colwell M’09

Jon Comstock B’10

Kim Coughlin M’02

Brian Covey M’06

Travis Cuckler B’12

Xavier Custodio B’07

Brandon Crawford B’05

Michael Dawson B’90/ M’00

Paul Decker M’88

Carla Deckert B’84

Joel DeFayette M’11

Cathy DeLanoy M’97

Patrick Dessent M’99

Terry DiLuciano M’95

Michael Dison B’97

Susan Dobias M’00

Constance Donnelly B’89/M’00

Joseph Donnelly B’96/M’13

Donald Dowdy M’82

Thomas Drake-

Scott Duff M’95

Virginia Dugan M’92

Michael & Cindy Eagan M’85

Robin Engl M’81

Linnea Erickson M’13

Carlos Esquivel M’13

Darren Falk M’04

David Farquhar M’14

Michael Fogarty M’13

Floyd Folio M’78

Dr.Guy Foreman B’44 Honorary ‘92

Lowell Frantz M’63

Peter Frasso M’05

Brita Fray M’13

Chuck Freiberger

Brad Frendewey B’06

Meghan Fulton M’09

Carla Gannon M’00

Regina Gibbons M’08

Sarah Giordano-Bruno M’05

Catherine Goddard M’13

Sarah Good M’10

Aaron Good M’10

Nancy Goodin M’05

Mark Grauer M’04

Sara Griffin M’13

Bruce Groll B’62 M’88

Thomas Groth M’67

Ty & Cheryl Hanson M’90

George Hansen B’66

Lisa Hatfield B’06

Geoffrey Harman M’13

Donald Harness B’64/M’72

Kermit Harness M’69

Joshua Hasken M’13

Danield Hayes B’11

Dennis Hayslett M’81

Earl Heartt B’67 M’78

Michael Hebert M’13

Dianna Heddinger M’01

Max Hellerman M’13

Brenda Hendrick M’10

Donald Hilbert -

Katherine Hiller M’12

Elmer Hinkle B’42

Kristen Hjelmaas B’14

Robert Hoeflinger M’74

Eric Hollaway M’13

Gerald Hollenbeck M’75

Ryan Hudec M’13

Chris Hughes M’97

Clifford Hunt M’13

Matt Ingleson B’14

John Janusek B’66/M’70

Dillon Jarrett M’10

Laura Jelinek M’13

Thomas Jesse M’13

Karen Evans Jurkowski -

Ken Kazin B’87/M’90

Melinda Kelerstrass

Phillip Kent M’13

Anthony Kidonakis M’09

Eva Kilar M’11

Rebecca Kilgore-Longtin M’03

Michelle Kittleson M’13

David Klein M’98

Robert Klein M’84

Julie & Jeff Kleinmaier M’07/M’07

Richard Knapp M’02

Lauren Knust M’11

Jessica Koch M’07

Paul Koeing M’92

Carolyn Kolterman M’13

Thomas Konieczny M’06

Ronald Korbitz B’90/M’96

Kristin Koterba M’13

Paula Kowalkowski B’83

David Krubsack M’61

Therese Krzyzaniak M’12

Therese Krzyzaniak M’12

Christopher & Misty Kuzmanoff B’03/B05

Julie Laur M’13

Stacey Larson Dolan M’98

Amy Lenting B’04

Michael Leonas

John Lillethun B’64

Liz Limon B’14

Nicole Lindsey M’05

Brian Logan B’83

Peter Lograsso M’04

Rachael Loos M’06

Mariah Madson Burt B’09

Joyce Magann M’03

Barry Mahady M’67

Xavier Maldonado B’14

Tami Malina M’05

Rich Mannisto M’96

John Marshall M’82

Heather Marshall M’12

Joel Martinez B’02

Carol Matschullat B’01

Rick Mauer B’67

Sarah Mayer M’13

Larry Mayton M’76

Mark McCrady M’13

Kathleen McGrady M’95

Michael McHugh M’13

Patricia McKinney M’95

Gladys Meier-Pell-

Cindi Metzger –

Sara Michael M’13

Al & Wendy Miller B’77

Donald Miller M’67

Ken Mills B’67 M’74

Zoya Minkova M’12

Dustin & Mandy Moburg M’09 M’09

Daniel Monahan B’95

Dustin Molyneaux M’02

Wilbert “Bill’ Moss M’75

Paula Mueller B’73

Herbert L. Murray M’71

Christopher Nakielski M’09

Rosemary Nelson M’95

Laurie Neeb M’56

Carol Nendza M’’90

Donna Novey M’13

Gino Pacetti M’82

Ron & Joyce Pacheco B’91/B’86,M’91

Dr. Walt Paul M’65

Art Phar M’70

Rick & Amy Palese B’03,M’06/B’04,M08

Peter Pappas M66

Ken & Paula Paris  B’75/M’01

George Pierard B’63/M’69

Marjorie Pietkiewicz M’06

Chantae Pittman M’13

Julie Plant M’13

Joseph Pluth M’03

Michael Puckett B’08

Steven Pyter M’07

Elinore Quander B’74

Sarah Qusenell B’14

Linda Radtke M’06

Dr. James Rajchel B’68

Tony Rallis B’11

Puja Ramaswamy M’08

Eric Rauch M’13

Diana Reents M’12

Jason Reiff M’13

Kevin Reisler B’12

Diana Rehberg B’74

Ruth Rhodes -

Sarah Rios M’13

Carmen Rivera Kurban B’81

Diana Roti B’14

Kari Rothmeyer M’13

Jeremy Rowland B’14

Keith Ruelle M’71

Serena Sacco B’14

Steven Sanders B’09

Jennifer Sanderson –

Greg Sauve M’78

Matthew Schlesinger M’13

Phillip Schlicker M’13

Jeffrey Schneider M’93

Steve Showstead -

Lance Schulz M’63

Renee Seritella M’08

James Shaw M’02

Heather Shebesta M’06

Bonnie Shrut

Samuel Slaman B’62

Jon Sliekers M’04

Herman Smith M’73

Douglass Smith M’76

Everett & Camille Smith B’62 M’71/ B’75 M’87

Chad Smith M’13

Sarah Smith M’13

Lindsay Smith B’09

Mary Snyder B’81/M’87

Jennifer Spaulding M’13

Sarah Spradley M’84

David Stahlberg M’08

Denise Stanberry M’99

Barbara Sterba M’90

Bradley Stewart M”10

Donald Stinson B’07

Becky Stranges M’84

Lauren Stoeck M’13

Naleson K. Stubbs B’61/M’66

William Sutherland M’68

Nancy Swantek M’01

Jim Swislock M’04

Mike Teolis M’91

Douglas Terhune M’78

William Thomas M’58

Nancy Thompson M’06

Keenan Thomason M’13

Dominic Thompson M’08

Arthur Theil M’65

Jared Throneberry M’03

David Todd M’70

Meghan Tokunaga- Scanlon & Juan Torres B’11/B’13

Kelsey Tortorice B’11

Cindy Tovar B’00

Denise Tubman- Reichoff M’08

Joshua Turner M’13

Terry Treuden M’07

Terry Van M’02

Jennifer Venutolo M’07

Robert Vezzetti B’64/M’68

Mallory Voris M’13

Anita Walker M’12

Cindy Warren -

Karen Wendtland-

Jonathan West M’12

Candy White -

Mary Whitney M’13

Glenn Wilfong M’13

Abigail Williams M’06

Rudy & Mary Wilson M’85

Warren & Donna Wirth M’62/M’63

Paul Woodson M’03

Mark Wozniczka B’13

Lynn Wright -

Morgan Yeates Ocampo B’09

Roy Young M’01

Steve Zachar M’82

Marilea Zajec

Kelly Zeman -

Lauren Zemlicka M’13

Walter Zimmer M’00

Shaun Zimmerman -

Richard Zogaib B’92

Stacey Zwirlein M’13

 


VanderCook College of Music - (312) 225-6288